Chat with us, powered by LiveChat

Strona główna » Oferta Współpracy

Oferta Współpracy

Firma motoguard lider w Polsce w śród rozwiązań monitoringu aut osobowych i ciężarowych szuka  firm jak i przedstawicieli do  sprzedaży  nowo wprowadzonego systemu do rozliczania  Etoll

!! Od 1 października jedynym systemem umożliwiającym wnoszenie opłaty elektronicznej za przejazd po drogach płatnych w Polsce jest system e-TOLL  a od 1 grudnia na Państwowych autostradach nie bądzię można korzystać z opłat przy tzw. Bramkach , co oznacza ze każde auto osobowe MUSI korzystac z systemu etoll. 

 

Jako lider sprzedaży urządzeń  do systemu Etoll opartych na ZSL  oraz OBU  zapraszamy do stałej współpracy podmioty gospodarcza  jak i przedstawicieli którzy  chcą się zając dystrybucją sprzedażą  urządzeń .

Mile widziane  firmy i osoby mające styczność z branżą motoryzacyjną , paliwową  , transportową , parkingową lecz nie tylko . 

Oferujemy 

 !!WYSOKĄ prowizje od sprzedaży urządzenia oraz CAŁKOWITY  zysk od usługi montażu !!

!! Przeszkolenie w zakresie montażu !! 

!! Materiały Promocyjne !! 

!! Wsparcie techniczne oraz posprzedażowe bierzemy na siebie!!
Zapraszamy do kontaktu Info@etoll1.pl


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu