Chat with us, powered by LiveChat

Strona główna » O firmie

O firmie

Firma Motoguard, powstała w 2003 roku, jest obecnie jedną z wiodących firm na rynku polskim zajmującą się lokalizacją przy wykorzystaniu technologii GPS i GPRS. Ideą firmy jest optymalizacja kosztów w firmach posiadających floty samochodowe poprzez monitorowanie pracowników oraz poddanie precyzyjnej kontroli wszystkich typów pojazdów z wykorzystaniem systemów GPS/GPRS opartych na najnowszych, wysoko zaawansowanych technologiach, budowanych przy współpracy z najlepszymi inżynierami branży M2M oraz B2B. Doświadczenie firmy to ponad 1000 zadowolonych klientów. Obecnie współpracujemy z ponad 500 podmiotami. Korzyści współpracy z naszą firmą odzwierciedlają cyfry - corocznie liczba klientów zwiększa się o 20 %.

Co nas wyróżnia:
  • ogromna elastyczność - każdorazowo dostosowywujemy lub tworzymy od podstaw kompletny pakiet rozwiązań, który pozwala na sprawniejsze i znacznie tańsze funkcjonowanie floty pojazdów oraz całej firmy.
  • motywacja do zmian - bardzo dużą rolę przykładamy do opinii klientów, a wszystkie nowe produkty są odpowiedzią na potrzeby rynku. Na bieżąco wprowadzamy wszelkie ulepszenia po to by, zarówno nowi, jak i obecni klienci czerpali pełną satysfakcję z korzystania z naszych systemów.
  • szerokie horyzonty - w dobie rozwoju technologii pojęcie “monitorowania” jest dla nas czymś znacznie szerszym niż tylko sposobem na “śledzenie pojazdów”. To możliwość tworzenia niezwykle precyzyjnych systemów ułatwiających działanie całych przedsiębiorstw.

 
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu